Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-tal, teak med mässingsbeslag, höjd ca 62, 60x30 cm

Bruksslitage

388647

2016-06-05