Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1950-tal, teak med mässingsbeslag, höjd ca 62, 60x30 cm
Bruksslitage
388647
2016-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här