Buddhafigur 1800-tal
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BUDDHAFIGUR, 1800-tal, Japan, förgyllt och skupterat trä, med adoranter samt mandorla, höjd 57 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar, lösa delar medföljer
388649
Päivämäärä:
2016-06-05