Buddhafigur 1800-tal

Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal
Buddhafigur 1800-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BUDDHAFIGUR, 1800-tal, Japan, förgyllt och skupterat trä, med adoranter samt mandorla, höjd 57 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar, lösa delar medföljer

388649

Päivämäärä:

2016-06-05