Tage Hedqvist

Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Pojkportrött, signerad och daterad -41, olja på duk, 85x50 cm

388653

2016-06-05