Hans Arnold litografier

Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier
Hans Arnold litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): (4), "Bananfisken", "Den sjunkna Katedralen", "Kronbruden" och "Sweet Georgia", signerade och numrerade 128/20, litografier, bladmått ca 45x60 cm

388655

2016-06-05