Johan Jens Neumann

Johan Jens Neumann
Johan Jens Neumann
Johan Jens Neumann
Johan Jens Neumann
Johan Jens Neumann
Johan Jens Neumann

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN JENS NEUMANN (1860-1940): Havsvy med segelbåtar vid Hovs Hallar, Skåne, signerad och daterad 1920, olja på duk 68 x 120 cm, originalram

388681

2016-06-05