Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 2 st, silver, Peter Gerhard Stenfelt, Gävle (1755-1773/78) samt Petter Schotte, Skänninge (1754-1772/76), silver, höjd 8-9 cm, vikt ca 95 g

Slitage, bucklor

388686

2016-06-15