Joos van Cleve hans efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOOS VAN CLEVE, hans efterföljare, flamländsk skola, ca 1600/1620, troligen Sankt Hieronymus, olja på pannå, 35,5x26 cm

Skador, färgbortfall, repor

388690

2016-06-05