Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKEDAR, KNIV, MINNESPLAKETT, SERVETTRINGAR, silver, 18/1900-tal, vikt ca 1050 g

Gravyrer, slitage

388698

2016-06-05