Bokhyllor Josef Frank
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhylla, modell, 2112, 2 sektioner, Svenskt Tenn, mahognyfanér, underdel med lådor resp skåp, överdel med hyllor resp skåp, vardera höjd ca 200, 50x90 cm
Skador ovanför en av övre dörrarna, slitage
388700
2016-06-05