Kina 1700-tal

Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal
Kina 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, SKÅLAR, KOPPAR, 19 dlr., porslin, Kina, 1700-tal, kompaniporslin, famille rose, diameter 6-23 cm

Lagningar, sprickor, nagg

388702

2016-06-05