Michel Qvarsebo objekt
2016-06-05
388703
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945), objekt i form av vitlackerad låda med plastingjutna vinkorkar, signerad samt daterad 1988 á tergo (samt gåvtext), 43,5 x 55,5, djup 8,5 cm
Visst slitage