John Kindborg

John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): "Sydländskt landskap", signerad och daterad Johan Kindborg ?4, olja på duk, ca 93x121 cm

Rispor

388711

2016-06-05