Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOJANER, SKÅLAR, VÄGGVAS, 16 dlr., porslin, Kina och Japan, 18/1900-tal, varierande dekor, diameter 8-16 cm
Lagningar, nagg
388726
2016-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här