Bord med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med stenskiva,1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld bentällning, höjd 71, diameter 52 cm

Bruksslitage

388737

2016-06-05