Dockskåp

Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

3 000 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets slut, trä samt masonit, målad samt tryckt dekor, med spegel, understycke med tre lådor, enligt uppgift inköpt på Harrods, London 1982, 189, 102x45 cm

Slitage, smärre skador, lådorna tröga

388744

2016-06-05