Dockskåp
Klubbat för:
1 100 SEK
3 000 SEK
DOCKSKÅP, 1900-talets slut, trä samt masonit, målad samt tryckt dekor, med spegel, understycke med tre lådor, enligt uppgift inköpt på Harrods, London 1982, 189, 102x45 cm
Slitage, smärre skador, lådorna tröga
388744
2016-06-05