Oljemålning fartygsmotiv

Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), båtar i stormigt hav, bär signatur Dana William, olja på duk, 45x56 cm

Dukskador

388745

2016-06-05