Dockskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOCKSKÅP, 1900-talets slut, trä samt masonit, målad samt tryckt dekor, märkt "General Store", med belysning, nertill skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, enligt uppgift inköpt på Harrods, London, 1982, 189, 76x46 cm
Slitage, smärre skador, vissa dekordelar saknas, belysningen ej funktionstestad
388747
2016-06-05