Dockskåp
2016-06-05
388747
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DOCKSKÅP, 1900-talets slut, trä samt masonit, målad samt tryckt dekor, märkt "General Store", med belysning, nertill skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, enligt uppgift inköpt på Harrods, London, 1982, 189, 76x46 cm
Slitage, smärre skador, vissa dekordelar saknas, belysningen ej funktionstestad