Klubbat för:
8 600 SEK
6 000 SEK
LISA LARSON, figurin, liggande Beata, Gustavsberg, 1950/60-tal, glaserat stengods med chromotryck (cromo) längd 21 cm, formgiven 1958, signerad Beata, Made in Sweden, Lisa L. D, etikettmärkt.
388749
2016-06-05