Lisa Larson Beata

Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata
Lisa Larson Beata

Klubbat för:

8 600 SEK

6 000 SEK

LISA LARSON, figurin, liggande Beata, Gustavsberg, 1950/60-tal, glaserat stengods med chromotryck (cromo) längd 21 cm, formgiven 1958, signerad Beata, Made in Sweden, Lisa L. D, etikettmärkt.

388749

2016-06-05