Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér och betsad bok, patinerade mässingsbeslag, höjd 75, 129 x 68 cm

Slitage, solblekt skiva

388762

2016-06-05