Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-tal, "Windsor", England, ek, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Repor
388763
2016-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner