Windsor karmstolar

Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar
Windsor karmstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-tal, "Windsor", England, ek, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Repor

388763

2016-06-05