Korgstol

Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

KORGSTOL, 1900-talets andra hälft, påfågelmodell, rotting, höjd ca 143, sitthöjd 44 cm

Smärre skador

388766

2016-06-05