Skedar Adolf Zethelius

Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius
Skedar Adolf Zethelius

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, 6 st., silver, "Engelsk snäck", Adolf Zethelius, Stockholm 1831, höjd ca 22 cm, vikt ca 420 g

Slitage, smärre stötskador, med monogram

388796

2016-06-06