J Kolk

J Kolk
J Kolk
J Kolk
J Kolk
J Kolk
J Kolk

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

J KOLK (tidigt 1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 53 x 82 cm

388809

2016-06-06