Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 2 iläggsskivor, STOLAR, 6 st., 1900-talets andra hälft, rokokostil, rottingryggar, matbordets höjd 74, 153 x 104, totallängd 210 cm
En stol med skador på rottingen, ytskador
388848
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här