Matbord och stolar i rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

MATBORD, 2 iläggsskivor, STOLAR, 6 st., 1900-talets andra hälft, rokokostil, rottingryggar, matbordets höjd 74, 153 x 104, totallängd 210 cm

En stol med skador på rottingen, ytskador

388848

2016-06-07