Erik Lamm
2016-06-06
388856
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK LAMM (1880-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Erik Lamm-47, olja på duk, uppfodrad, 74x65 cm