Erik Lamm

Erik Lamm
Erik Lamm
Erik Lamm
Erik Lamm

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

ERIK LAMM (1880-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Erik Lamm-47, olja på duk, uppfodrad, 74x65 cm

388856

2016-06-06