Fat och skålar

Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

FAT, SKÅLAR, 10 dlr, porslin, Japan, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 7,5-18 cm

Nagg

388857

2016-06-06