Gräddsnäcka

Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka
Gräddsnäcka

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Diedrich Schwart, Karlskrona 1785, invändigt förgylld, höjd 11, längd 16,5 cm

4:e december

Slitage

388865

2016-12-04