Glas Birgitta Watz Lindshammar

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BIRGITTA WATZ, vaser 2 st, Lindshammar, orange resp. blå glasmassa, signerade och daterade "Watz 94, Lindshammar", trästöd medföljer, höjd ca 15 cm

388866

2016-06-06