Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BIRGITTA WATZ, vaser 2 st, Lindshammar, orange resp. blå glasmassa, signerade och daterade "Watz 94, Lindshammar", trästöd medföljer, höjd ca 15 cm
388866
2016-06-06