Lars Jonsson Laurentii

Lars Jonsson Laurentii
Lars Jonsson Laurentii
Lars Jonsson Laurentii
Lars Jonsson Laurentii

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS JONSSON LAURENTII (1941-): "Fecit potentiam in brachio suo dispersit superbos mente cordis sui", signerad och daterad Laurentii 1984, blandteknik, ca 30x21 cm

388870

2016-06-06