Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BIRGIT FORSELL (född 1909), Dansös i vit kjol, signerad Birgit Forsell, olja på duk, 24 x16 cm
Zustandsbeschreibung
388873
2016-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner