Brigit Forsell oljemålning

Brigit Forsell oljemålning
Brigit Forsell oljemålning
Brigit Forsell oljemålning
Brigit Forsell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BIRGIT FORSELL (född 1909), Dansös i vit kjol, signerad Birgit Forsell, olja på duk, 24 x16 cm

Zustandsbeschreibung

388873

2016-06-06