Hans Hamngren etsning
2016-06-06
388875
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS HAMNGREN (född 1934): "Bilder kring en dikt: Pegas", signerad och daterad 1980, 11/135, etsning, bladmått ca 53x72 cm