Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÄGARE, silver, Mathias Andersson, Malmö 1697-1732, invändigt förgylld, höjd 11,5 cm, vikt ca 182 g

4:e december

Slitage, monogram

388898

2016-12-04