Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BÄGARE, silver, Mathias Andersson, Malmö 1697-1732, invändigt förgylld, höjd 11,5 cm, vikt ca 182 g
4:e december
Slitage, monogram
388898
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här