Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad dekor i pastellage, höjd ca 95X52 cm
Skador, senare bakstycke och glas
388904
2016-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här