Bordslampa Flygsfors

Bordslampa Flygsfors
Bordslampa Flygsfors
Bordslampa Flygsfors
Bordslampa Flygsfors
Bordslampa Flygsfors
Bordslampa Flygsfors

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLYGSFORS, bordslampa, 1960-tal, glas med rosa underfång, höjd exkl. skärm ca 40 cm

Vissa repor, orignerad

388926

2016-06-06