Bords-/golvlampa Alms keramik

Bords-/golvlampa Alms keramik
Bords-/golvlampa Alms keramik
Bords-/golvlampa Alms keramik
Bords-/golvlampa Alms keramik
Bords-/golvlampa Alms keramik
Bords-/golvlampa Alms keramik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALMS KERAMIK, bords-/golvlampa, 1950-/60-tal, glaserad fajans, motiv med Neptunus, stämplad Alms Keramik, höjd ca 115 cm

Skärm med fläckar och skador

388946

2016-06-06