Reihold Ljunggren grafikmapp
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Bilder från Trosa och Ydre, mapp med 10 litografier, utgiven av Konstfrämjandet 1974, bladen signerade R Ljunggren och numrerade XXXV/XLV, bladstorlek 31 x 41/41 x31 cm
388960
2016-06-06