Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1990), Vårvinter i Danderyd, signerad Thage Nordholm, betitlad á tergo, olja på pannå, 24 x 33 cm
388963
2016-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här