Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1990), Höstlandskap, signerad Thage Nordholm, olja på pannå, 50 x 60 cm
388965
2016-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här