Sven Erixson färglitografi

Sven Erixson färglitografi
Sven Erixson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN ERIXSON (1899-1970), Hamnbild genom fönster, signerad Sven Erixson, numrerad 138/150, ca 55 x 43 cm

388968

2016-06-06