Jürgen von Konow olja

Jürgen von Konow olja
Jürgen von Konow olja
Jürgen von Konow olja
Jürgen von Konow olja
Jürgen von Konow olja
Jürgen von Konow olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959), Fiskeläge, signerad v. Konow, olja på duk, 60x104 cm

388978

2016-06-08