Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIMPLÅDA, daterad 1836, blåmålad, skjutlocket med polykrom blomdekor, höjd ca 15, 46 x 30 cm
Åldersrelaterat slitage, lock med torrspricka, spicka i ena sidans fals
388980
2016-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här