Timplåda 1836

Timplåda 1836
Timplåda 1836
Timplåda 1836
Timplåda 1836
Timplåda 1836
Timplåda 1836

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

TIMPLÅDA, daterad 1836, blåmålad, skjutlocket med polykrom blomdekor, höjd ca 15, 46 x 30 cm

Åldersrelaterat slitage, lock med torrspricka, spicka i ena sidans fals

388980

2016-06-06