Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, lackerade i pärlgrått, bestående av: ovalt bord med 2 iläggsskivor, höjd 74, 140-250 x 100 cm, samt 8 stolar modell Axet med stoppade sitsar, nyomklädda i svart textil, höjd 95, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

388988

2016-06-06