Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, dekor med växtornament och rocailler, ca 91x43 cm

Senare bakstycke och mittglas, ställvis bättrad förgyllning, krönet med lagning

389003

2016-06-06