Carl Malmsten "Pyramid"
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord med 3 iläggsskivor, stolar, 6 st., "Pyramid", stolarna i bok, matbordets höjd 75, diameter 117, iläggsskivorna 46 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm, bordets totallängd 249 cm
Slitagem repor
389013
2016-06-06