Carl Malmsten "Pyramid"

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord med 3 iläggsskivor, stolar, 6 st., "Pyramid", stolarna i bok, matbordets höjd 75, diameter 117, iläggsskivorna 46 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm, bordets totallängd 249 cm

Slitagem repor

389013

2016-06-06