Ivan Grünewald Figurkomposition

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figurkomposition, signerad Iván -89, olja på duk, 81,5x100,5 cm

389014

2016-06-11