Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figurkomposition, signerad Iván -89, olja på duk, 73x100 cm
389015
2016-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här